درباره سامانه راهنمای مشتری

 

گواهی ثبت اثر :

این سامانه در پی طرحی که بر اساس درخواست شماره 4026 مرکز مالکیت معنوی وزارت ارشاد تحت شماره 1818 جلد یک دفتر گواهی ثبت آثار به ثبت و مورد حمایت قانون قرار گرفته است ، بعنوان نخستین سامانه " مرکز رشد مجازی و نیازمندیهای تلفنی " ایجاد گردیده است تا پل ارتباطی بین عرضه و تقاضا باشد.

نیازمندیهای تلفنی و پیامکی :

این سامانه با ایجاد بستر ارتباطی تلفن 4 رقمی " PRI " با شماره « 6159 - 021 » که دارای  30 *  2  خط ارتباطی میباشد؛ با ده ها اپراتور آماده است تا به تماس ها و درخواستهای مشتریان شما از سرتاسر کشور ، پاسخ داده و اطلاعات مفیدی از نشانی - شماره تماس - انواع تولیدات - مشخصات - قیمت کالا و شرح خدمات شما را چه بصورت تلفنی و چه از طریق پیامک در اختیار آنها قرار دهد .

در حال حاضر اگر شهروندی با این سامانه تماس داشته و درخواستی در خصوص اطلاعات شغلی واحدی داشته باشد ، میتواند آنرا بر روی تلفن همراه خود از طریق پیامک دریافت نماید.

شبکه دفاتر کار مجازی :

این سامانه با ایجاد امکانات یک دفتر کار مجازی و تلفنی ( به عنوان مرکز رشد مجازی ) برای واحدهای خدماتی و تولیدی سراسر کشور میتواند برای آن واحدها به عنوان مرکز روابط عمومی یا دفتر فروش و بازاریابی ، خدمات مورد نیاز را ارائه نماید . مدیران و صاحبان مشاغل بعد از عضویت در این سامانه میتوانند از خدمات صدها دفتر کار در نمایندگی های سراسر کشور برخوردار شوند.

این شرکت ضمن دعوت مدیران کلیه مشاغل به عضویت در این سامانه ، به تمامی شهرستانهای کشور نمایندگی اعطا مینماید .


ویژگیهای انحصاری :

نخستین و تنها مرکز رشد مجازی ثبت شده

سرویس مدیریت ارتباط و راهنمایی مشتری

سرویس ارجاع مشتری

سرویس بازاریابی کالا و خدمات

سرویس منشیگری برای  کسب و کارها و مدیران

سرویس اطلاع رسانی  و مشاوره تلفنی برای مشاغل

سرویس اطلاع رسانی از طریق پیامک بر روی تلفن همراه تماس گیرنده

جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل ، اصناف ، اماکن ، شرکتها و موسسات

 

فهرست کسب و کار

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سامانه راهنمای مشتری میباشد.

6159 - 021